Dome Square Apartment, Old Town

Viktiga bekvämligheter

  • 55 m²
  • 1 sovrum
  • 1 badrum
  • 4 gäster
  • 3 sängar

Läge

    Dome Square Apartment, Old Town Riga är ett utmärkt ställe att bo på i distriktet Gamla stan (Vecriga) och ligger ungefär 25 minuters promenad från Riga Arena.

    Den här lägenheten har ett centralt läge i Riga, på gångavstånd från Rysk-ortodoxa katedralen. Gästerna kan njuta av läget 400 meter från Jakobskyrkan. Närliggande attraktioner inkluderar Livu-torget, precis runt hörnet från den 55 m² stora lägenheten.

    Boendet har vardagsrum samt erbjuder utsikt över staden. För extra bekvämlighet finns en separat toalett och en dusch i lägenheten. Hårtorkar, badlakan och handdukar finns också tillgängliga.

    För dem som vill laga sina egna måltider erbjuder det här boendet med 1 sovrum kylskåp, köksredskap och glas. Matbord garanterar en mer njutbar måltidsupplevelse. Restaurangen Folkklubs ALA pagrabs serverar lettiska rätter ungefär 8 minuters promenad från Dome Square Apartment, Old Town. Flygplatsen Riga internationella ligger 5 km bort, och busshållplatsen Inzenieru iela ligger inte långt från Dome Square Apartment, Old Town.

    Viktig information

    Incheckning: från 16:00 till 23:59
    Utcheckning: senast 11:00

    Rumsalternativ på Dome Square Apartment, Old Town Riga

    Boendet har vardagsrum samt erbjuder utsikt över staden. För extra bekvämlighet finns en separat toalett och en dusch i lägenheten. Hårtorkar, badlakan och handdukar finns också tillgängliga.

    Incheckning
    Utcheckning
    Gäster
    2 gäster

    Vuxna:

    2

    Barn:

    0
    Dome Square Apartment, Old Town Riga Exteriör bild Dome Square Apartment, Old Town Riga Korridorer bild Dome Square Apartment, Old Town Riga Business bild Dome Square Apartment, Old Town Riga Sängar bild Dome Square Apartment, Old Town Riga Bekvämligheter bild Dome Square Apartment, Old Town Riga Rum bild Dome Square Apartment, Old Town Riga Bekvämligheter bild Dome Square Apartment, Old Town Riga Business bild Dome Square Apartment, Old Town Riga Exteriör bild Dome Square Apartment, Old Town Riga Exteriör bild
    Lägenhet

    Storlek: 55 m²

    Sängtyp: King size-säng

    Mer +

    Dome Square Apartment, Old Town Rigas läge

    Sevärdheter
    Utmärkta restauranger
    Transport

    Gästrecensioner av Dome Square Apartment, Old Town Riga

    Här kan du hitta verifierade recensioner som våra användare publicerade på denna webbplats

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.

    Recension har inte skickats.

    Försök igen.

    Vanliga frågor

    • Hur stor är Dome Square Apartment, Old Town?
      Ytan för Dome Square Apartment, Old Town är 55 kvm.
    Tack för att du prenumererar
    Valuta
    • USD Amerikansk dollar
    • EUR Euro
    • GBP Brittiskt pund
    • AUD Australisk dollar
    • CAD Kanadensisk dollar
    • BRL Brasilianska Real
    • CNY Kinesiska Yuan
    • CZK Tjeckisk krona
    • DKK Dansk krona
    • HKD Hongkongdollar
    • ILS Israelisk ny Shekel
    • JPY Japanska Yen
    • MYR Malaysisk ringgit
    • NZD Nyzeeländsk dollar
    • NOK Norsk krona
    • PLN Polska Złoty
    • RON Rumänsk leu
    • RUB Rysk rubel
    • SAR Saudiarabisk rial
    • SGD Singaporiansk dollar
    • ZAR Sydafrikanska Rand
    • KRW Sydkoreansk won
    • SEK Svensk krona
    • CHF Schweizisk franc
    • TRY Turkisk lira
    • UAH Ukrainska Hryvnia
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thailändska baht
    Välj språk
    Kolla bästa tillgängliga priser
    Ange dina datum för att se priser
    Incheckning
    Utcheckning
    Gäster
    2 gäster

    Vuxna:

    2

    Barn:

    0
    Dome Square Apartment, Old Town Riga